KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376272
nr 1237 6272
Gösta Sundström (1920-2008), Sverige. Bryggor och hus, signerad. Olja på duk, 50x63
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:04:14
100 kr
150 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)